ZapisyO projekcieMateriały on-lineKonkursGaleriaPoprzednie edycjePatroni i partnerzy

Konkurs

Wyniki konkursu II edycji projektu w roku szkolnym 2019/2020

Decyzją Komisji Konkursowej nagrody i wyróżnienia za scenariusz na temat rynku kapitałowego, instrumentów finansowych, inwestowania czy oszczędzania  zdobyli:

1 miejsce: Angelika Dziubak z Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1 Mikołaja Kopernika Ekonomisty w Grudziądzu za scenariusz p.t. „Ryzyko inwestowania na rynku kapitałowym”

2 miejsce: Katarzyna Ewa Garbacik z I Społecznego Liceum Ogólnokształcącego im. Unii Europejskiej z Zamościa za scenariusz p.t. „Inwestowanie na giełdzie – co trzeba wiedzieć o ryzyku. Gra edukacyjna”

3 miejsce: Urszula Wojciechowska-Wicha oraz Alina Ślimak z Zespołu Szkół w Dobrym Mieście za scenariusz pod tytułem „Giełdowy Escaperoom”

Wyróżnienia:

Każda osoba, która zdobyła wyróżnienie otrzymała grę edukacyjną oraz voucher na bezpłatny udział w kursie Szkoły Giełdowej „Podstawy inwestowania” lub „Giełda dla średniozaawansowanych.

Decyzją naszego partnera Fundacji Warszawski Instytut Bankowości nagrody i wyróżnienia za scenariusz na temat „Inteligencja finansowa jako element postawy przedsiębiorczej” zdobyli:

1 miejsce: Alina Ślimak z Zespołu Szkół w Dobrym Mieście za scenariusz pod tytułem „Kufer Dżeka”

Wyróżnienia:

Każda osoba, która zdobyła wyróżnienie otrzymała od naszego Partnera Fundacji Warszawski Instytut Bankowości zestaw upominków, w tym książkę „Bankructwo Małego Dżeka”

 

Wyniki konkursu I edycji projektu w roku szkolnym 2018/2019 

Decyzją Komisji Konkursowej nagrody i wyróżnienia zdobyli:

Nagrody:

1 miejsce : Grażyna Modrzewska z Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Ostródzie za scenariusz pt.: „Giełda na lekcji matematyki – powtórzenie działań na liczbach”

2 miejsce : Małgorzata Grzanka z II-ego LO im. Heleny Malczewskiej w Zawierciu za scenariusz pt.: „Giełdowe rozgrywki – lekcja powtórzeniowa”

3 miejsce : Jadwiga Święs ze Szkoły Podstawowej nr 10 im. Gustaw Morcinka w Tychach za scenariusz pt.: „GPW w praktyce”

Wyróżnienia:

• Elżbieta Rutka-Wierzejska z VII-ego LO im. J. Słowackiego w Warszawie za scenariusz pt.: „Debata oksfordzka o rynku kapitałowym”

• Grażyna Dudek z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Opolu za scenariusz pt.: „Pieniądze nie rosną na drzewach – podstawy inwestowania”

• Anna Odachowska ze Szkoły Podstawowej w Smolcu za scenariusz pt.: „Zaczynamy inwestować na GPW”

• Tomasz Strachanowski z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nowym Sączu za scenariusz pt.: „Notowanie, czyli jak giełda wyznacza cenę równowagi”.

 

Zwycięskie scenariusze dostępne są w zakładce Materiały on-line.